Monitoruj kursy kryptowalut jeśli chcesz zarobić na bitcoinie, ethereum…

Monitoruj kursy kryptowalut jeśli chcesz zarobić na bitcoinie, ethereum…

Handel wirtualną walutą bitcoin to jedna z najbardziej dochodowych inwestycji ostatnich miesięcy. Kursy kryptowaluty wzrastają z każdym kolejnym tygodniem i nic nie wskazuje na to, aby trend ten miał się odwrócić. Jeżeli więc chcemy zarobić na wymianie, warto jak najszybciej założyć swój wirtualny portfel i zdecydować się na zakup bitcoin po atrakcyjnym kursie. W jaki jednak sposób trafić na optymalny moment inwestycji i zawrzeć transakcję po najlepszym kursie bitcoin? Tego wszystkiego dowiesz się z treści artykułu oraz tutaj: https://cinkciarz.pl/kryptowaluty.

Zarejestruj się na giełdzie kryptowalut. Kursy są tutaj najkorzystniejsze

Zapewne nie raz natknąłeś się już na oferty prywatnych inwestorów, którzy chcą sprzedawać bitcoiny. Kursy jakie oferują (zwykle na aukcjach internetowych czy w mediach społecznościowych) rzadko są jednak warte uwagi. Przecież takie osoby chcą po prostu zarobić, dlatego szukają nieświadomych, początkujących inwestorów w kryptowaluty. Ceny bitcoina nie są również zbyt atrakcyjne w tradycyjnych kantorach, których powstaje coraz więcej w związku z popularnością tej wirtualnej waluty. Niestety kantory narzucają na kursy wysoki spread, stanowiący różnicę pomiędzy kursem zakupu oraz sprzedaży kryptowaluty.

Najlepszym rozwiązaniem jest zatem dołączenie do grona użytkowników jednej ze światowych lub polskich giełd kryptowalutowych. Kursy są w tym przypadku analogiczne do notowań rynkowych, dlatego sporo oszczędzamy. Możemy utworzyć wirtualny portfel na kilka sposobów. Mamy możliwość zainstalowania programu na komputerze, zawierania transakcji z poziomu przeglądarki internetowej, a także skorzystania z aplikacji kryptowalutowej na urządzeniu mobilnym.

Nie zapomnij o rozliczeniu z fiskusem z inwestycji w kryptowaluty! Przeczytaj jak rozliczyć się z handlu kryptowalutami.

Dlaczego warto korzystać z aplikacji do kryptowalut?

Kryptowalutowe aplikacji posiadają szereg funkcji, które ułatwiają proces zarządzania wirtualnym portfelem. Możemy między innymi przeglądać bieżące oraz archiwalne notowania kryptowalut. Zwykle wyświetlają się one na czytelnych wykresach interaktywnych, wobec czego nie będziemy mieli najmniejszych problemów, aby szybko wyciągnąć wnioski z analizy. Warto pamiętać, że ceny kryptowalut zmieniają się nawet wielokrotnie w ciągu dnia. Dlatego pomocną funkcją aplikacji do kryptowalut mogą być automatyczne powiadomienia o zmianach kursów.

Za pomocą aplikacji zdołamy również zawrzeć transakcję z innym użytkownikiem. Aby czynność ta była bezpieczna, warto ograniczyć się jedynie do oprogramowania posiadającego zaawansowane zabezpieczenia dostępu. Dzięki temu hakerzy będą mieli utrudnione zadanie, aby przejąć nasze poufne dane.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: