Nie chcesz długo czekać na realizację zamówień? Opłacaj je za pomocą systemów epłatności

Nie chcesz długo czekać na realizację zamówień? Opłacaj je za pomocą systemów epłatności

Często kupujesz w sklepach internetowych, kierując się wygodą oraz niską ceną? Coraz częściej zaczyna Cię jednak denerwować przedłużający się czas realizacji zamówień? Możesz skrócić go nawet o kilka dni, jeżeli zdecydujesz się opłacać produkty za pomocą systemów szybkich płatności online. Prowizje w tym przypadku są jedynie symboliczne, gdyż najczęściej sięgają maksymalnie kilku procent wartości transakcji.

e-płatności online

Dlaczego warto korzystać z systemów elektronicznych płatności?

Szybkie płatności internetowe to najszybsza metoda opłacania zamówień dokonywanych drogą online. Sprzedawca w tym przypadku dowie się o wysłaniu zapłaty już po kilku minutach po sfinalizowaniu przez Ciebie transakcji. Nie ma tutaj znaczenia to, o której godzinie i w jakim dniu zrealizujesz taką operację. Otrzymasz na swój adres mailowy potwierdzenie tego, że sprzedawca otrzymał Twoją wpłatę.

Odczuwasz obawy związane z bezpieczeństwem epłatności? Warto zatem abyś zdawał sobie sprawę z tego, że systemy szybkich płatności internetowych są tak samo zabezpieczone, jak serwisy bankowości elektronicznej. Oznacza to, że korzystają z protokołu szyfrowania danych dostępowych SSL, a także wymagają uwierzytelniana tożsamości za pomocą kodu SMS przed sfinalizowaniem każdej transakcji.

Błyskawiczne płatności zagraniczne

Systemy płatności online to również dobre rozwiązane w przypadku chęci wykonania przelewu na rzecz osoby, posiadającej rachunek poza granicami Polski. Korzystając z opcji przelewów przyśpieszonych, płatność znajdzie się na koncie odbiorcy nawet tego samego dnia. Możesz także wymieniać walutę w kantorach internetowych i wysyłać pieniądze bezpośrednio na zagraniczne konto bankowe. W przypadku płatności elektronicznych z wirtualnego portfela w tego typu serwisach, zapłacisz zdecydowanie mniej w porównaniu do opłat za przelewy zagraniczne w bankach.

Podsumowanie

Warto zatem zaprzestać opłacania zamówień przy pomocy zwykłego przelewu bankowego. Dzięki temu skrócisz czas realizacji zamówienia, a także wyeliminujesz ryzyko błędów podczas przepisywania danych sprzedawcy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: