Nowy „stary” gracz w pożyczkach online

Nowy „stary” gracz w pożyczkach online

Na i tak bardzo zatłoczonym rynku pożyczek online, pojawiła się nowa firma. Jest nią Hapi Pożyczki. Nazwa niby nowa, ale jednak stoi za nią wytrawny gracz z tego sektora. To firma Provident, która stara się zdobyć klientów na nowym rynku nieco incognito. Jak jej się to uda? Posiada kilka czynników, którymi już teraz może się wyróżnić.

Nie należy do nich jednak wygląd samej strony, który do złudzenia przypomina szaty graficzne konkurencji. Z drugiej strony, nie to powinno być najistotniejsze dla potencjalnego klienta. Dla niego liczą się warunki zaciągnięcia pożyczki, a te prezentują się następująco. Przede wszystkim w oczy rzuca się minimalny okres, w którym pieniądze należy oddać. Wynosi on trzy miesiące, czyli o wiele więcej niż w większość firm pożyczkowych, nie tylko tych, oferujących swoje usługi w sieci. Inną ciekawostką są kwoty, które można pożyczyć. Przynajmniej w wypadku pierwszej umowy, nie może to być mniej niż 1500 złotych i nie więcej niż 7500. Następnie mamy oprocentowanie. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania w Hapi Pożyczki, wynosi 266%. I to jest chyba najmniej kuszące w ofercie firmy, jeśli porównamy to z ofertami kredytów gotówkowych w bankach.

Wnioskowanie o pożyczkę w Hapi opiera się, o wypełnienie dość standardowego formularza. Wskazujemy w nim m.in. źródło dochodów i miejsce zatrudnienia. I tu kolejna ciekawostka, ponieważ pożyczki nie są dostępne dla osób bez stałych dochodów. Poza tym potencjalni klienci nie mogą mieć nieuregulowanych długów. Jeśli nie posiadają takich obciążeń, weryfikują swoją tożsamość za pomocą przelewu, a umowę podpisują… SMS-em.

Czy Provident pod marką Hapi Pożyczki, odniesie sukces na polu pożyczek online?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: