Pożyczki dla bogaczy?

Pożyczki dla bogaczy?

Rynek szybkich pożyczek, czyli tzw. „chwilówek”, poszerzył się o kolejną firmę. Jest to wywodząca się ze Skandynawii spółka Saldo. Hasła reklamowe, którymi się posługuje, przekonują, że posiada ona niezwykle konkurencyjne warunki, a także kilka innych elementów, które wyróżniają ją na polskim rynku firm pożyczkowych.

Takim podstawowym wyróżnikiem Salda, jest możliwość otwarcia własnego limitu pożyczkowego i zarządzania nim, poprzez założone na stronie spółki konto. Firma przekonuje, że jest to jedna z najtańszych propozycji na rynku. Poza tym stanowi połączenie szybkiej pożyczki z odnawialnym limitem na koncie bankowym. Zasady przedstawiają się następująco. Pierwsze trzydzieści dni od momentu przyznania zobowiązania jest bezpłatne. Po tym czasie mamy opcję odnowienia limitu pożyczki, który będzie już jednak oprocentowany. Te odsetki jednak faktycznie są całkiem atrakcyjne, na tle tych, proponowanych przez konkurencję. Wynoszą bowiem 7,5%. Porównując zatem, ile będziemy musieli zwrócić przy poszczególnych kwotach, wychodzą nam sumy o kilkadziesiąt, lub nawet kilkaset złotych niższe. Dodajmy, że limit nie może być niższy niż 300 złotych i nie większy niż 5000 zł.

Oferta firmy Saldo może zatem faktycznie stanowić ciekawe zjawisko na polskim rynku szybkich pożyczek. Ciekawe jest również inne hasło, którym posługuje się firma. Twierdzą oni bowiem, że ich oferta nie jest adresowana do osób, którym brakuje gotówki. Chcą raczej trafić do osób, które na jej brak nie narzekają, a nie chcą zwlekać z realizacją większych marzeń. W Skandynawii, skąd pochodzi spółka, taki slogan może się sprawdzać. Nie wiadomo, czy nie zrazi to do firmy wielu potencjalnych klientów w Polsce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: